Iva a Miloslav Bauerovi
Tel.: +420 602 186 740  Cesta naděje - facebook
 
 

Záměr a vděčnost odkrývá skryté rezervy a možnosti

 
     
 

Záměr má silný vliv na naše životy. Určuje směr našeho bytí. Vyžaduje od nás čas a práci na sobě, aby přinesl kýžený výsledek.
Přemýšlejte o pozitivním aspektu svého života. Například si představujte pocit, který se ve vás odehrává u slova radost. Je velmi důležité soustředit se na pozitivní slova.
Zapsání záměru
Svůj záměr zhmotníte, když si jej také napíšete. Písmo je ukotvení záměru ve fyzickém světě. Čtěte jej a často o něm přemýšlejte.
Propojení
Vyhněte se povrchnímu prohlášení a najděte podstatu bytí. Cílem je najít záměr, který je uložen na hluboké úrovni. Nechte si čas, na psaní a přepisování vašeho záměru.
Až budete hotovi, nejlepší doba pro realizaci záměru je ráno po probuzení a těsně před spaním. Uvolněte se, zhluboka dýchejte a prociťujte svůj záměr. Toto dělejte každý den, protože jsme zavaleni nejrůznějšími informacemi, které nás odvádí od záměru.
Vděčnost
Buďte vděčni za to, co máte. Existují vědecké studie, které říkají, že lidé, kteří jsou vděčni, žijí šťastnější, zdravější a plnohodnotný život. Vděčnost nám pomáhá
soustředit se na pozitivní stránku života.

Kurzy a semináře http://www.cestanadeje.cz/kurz-vstup.html

 
     
     
  Cesta naděje - facebook

 
     
  Vděčnost  
 
Vděčnost
 
     
Copyright © 2016 Cesta naděje - Pomáháme Vám měnit životy - MAPA WEBU WEBMASTER: ZMORWARE PRODUCTION (AS)
 

Nabídka kurzů a seminářů

 

Metody s nimiž pracujeme

 

Články

 

Kontakty

O nás

Fotogalerie

Webináře

Úvodní stránka

 
         
linka seda