Iva a Miloslav Bauerovi
Tel.: +420 602 186 740  Cesta naděje - facebook
 
 

Úspěch v životě začíná v srdci každého z nás

 
     
 

Určitě nám dáte za pravdu, že i když se zajímáte o rozvoj osobnosti, snažíte se myslet pozitivně, čtete knihy na daná témata, přesto se stává, že nejste tak šťastní, zdraví, úspěšní, jak byste si představovali.

Typicky přístup mnoha lidí v praktickém životě:

Ať se jedná o práci, vztahy, rodinu. Také si občas říkáte některou z těchto vět? „Ještě pět let do důchodu, to musím zvládnout… Ještě  dva roky než děti odrostou, pak se rozvedu… To musím, to zvládnu. Ještě pár let musím vydržet…“. Chvíli můžeme tlačit těžký kámen do kopce, ale je to obrovská námaha. Snažíte se vést v rámci svých možností klidný život, ale přesto cítíte napětí. Cesta valení kamene do kopce nevede k tomu, co chcete dělat, cítit, prožívat, potlačujete sami sebe. Ruku na srdce, jak dlouho s přístupem „to zvládnu“ můžete vydržet? Zeptejte se každý sám sebe

Potenciál máme v sobě

Mysl každého člověka je jako obrovský počítač, propojený s nekonečnou databází. Pokud jste schopni připustit, že tuto neomezenou databázi můžete používat, nic vám nebrání v cestě využívat své nekonečné možnosti. Největším objevem, který vy sami pro sebe můžete udělat, je objevení potenciálu v sobě. Vždy si uvědomte – můžete být kýmkoli, kým si umíte představit, dělat cokoliv, co chcete, mít cokoliv, po čem toužíte. Limitem jsou pouze naše omezení.

Praktické cvičení

Hned v úvodu jedna zásadní informace. Určitě každý z Vás měl od dětství sny a cíle, které se nepodařilo zrealizovat nebo jste na ně již zapomněli. Ať je to hrát vrcholově basketbal, zajímat se o určitou školu a pak studovat jinou, zrušit neprosperující podnikání, to je úplně jedno. Nemusí se jednat jen o takto velké cíle, může se jednat o maličkosti, například o hračku, kterou vám rodiče nedopřáli, výlet ze kterého sešlo… Všude tam, kam jste ve svém životě zaměřili pozornost, stále proudí informace a energie. Když si uvědomíte, kolik jste ve svém životě chtěli věcí a kolik se jich neuskutečnilo o to jste oslabovány. Co s tím? Udělejte si čas, sepište vše, co jste nedotáhli do konce nebo co se neuskutečnilo, klidně si na psaní nechte čas několik dnů. Až budete hotovi, pohodlně se posaďte, pozorujte svůj dech, po chvíli se začněte soustředit na nedokončené projekty, neuskutečněné cíle a vizualizujte si zpět k sobě energii, která tam do této chvíle proudila neefektivně. Pak tuto energii cíleně zaměřte do projektu, který je pro Vás důležitý, ať se jedná o budování firmy, zdraví, vztahy, to je jedno. Z  naší strany rychlá pomůcka, kterou Vám prostřednictvím článku můžeme poskytnout.  Milujeme jednoduchost rychlost a efektivnost.

Kurzy a semináře http://www.cestanadeje.cz/kurz-vstup.html

 
     
     
  Cesta naděje - facebook

 
     
  Potenciál máme v sobě  
 
Potenciál máme v sobě
 
     
   
 
 
     
Copyright © 2016 Cesta naděje - Pomáháme Vám měnit životy - MAPA WEBU WEBMASTER: ZMORWARE PRODUCTION (AS)
 

Nabídka kurzů a seminářů

 

Metody s nimiž pracujeme

 

Články

 

Kontakty

O nás

Fotogalerie

Webináře

Úvodní stránka

 
         
linka seda