Iva a Miloslav Bauerovi
Tel.: +420 602 186 740  Cesta naděje - facebook
 
 

Úspěch a spiritualita

 
     
 

Smysl života, je práce, která nás naplňuje. Stále více lidí touží nalézt spirituální smysl své práce Jejich cílem je propojit nehmotný a hmotný svět.  Toto propojení skvěle funguje u všech profesí a nejen pracovních i ve sportu je spirituální rovina spolu s tréninkem základ úspěchu
Mnoho lidí si spiritualitu pletou s náboženstvím, proto má z tohoto slova určitý pocit. Význam slova spiritualita je naplno a radostně prožít život standardů.
Pokud jste majitel firmy, zaměstnanec, umělec nebo sportovec může spiritualita napomáhat vašemu oboru.
Lidé se spirituální orientací jsou mnohem úspěšnější. Podívejte se na Jaromíra Jágra, Lucii Bílou, Mariana Jelínka, Karla Gotta a mnoho dalších, ti dlouhá léta jsou na výsluní prosperity a úspěchu.
Stane-li se člověk svobodně uvažujícím, ocitá se na území osobního rozvoje a často je vystaven zkoušce.  Například sportovec se začne věnovat spirituální podstatě svého Bytí, chce opustit tradiční tréninkový plán, ale vedení týmu mu to ze strachu nechce povolit. On si přesto jde za svým a stává se úspěšnějším. V současné době je jasné, že lidé nemohou řešit jen fyzický výkon, ať se jedná o práci nebo sport.  Tato chybná rozhodnutí, využívat jen výkon, nikoli kreativitu vede k neúspěchu.

Kurzy a semináře http://www.cestanadeje.cz/kurz-vstup.html

 
     
     
  Cesta naděje - facebook

 
     
   
 
 
     
Copyright © 2016 Cesta naděje - Pomáháme Vám měnit životy - MAPA WEBU WEBMASTER: ZMORWARE PRODUCTION (AS)
 

Nabídka kurzů a seminářů

 

Metody s nimiž pracujeme

 

Články

 

Kontakty

O nás

Fotogalerie

Webináře

Úvodní stránka

 
         
linka seda