Iva a Miloslav Bauerovi
Tel.: +420 602 186 740  Cesta naděje - facebook
 
 

Terapeut - podle čeho vybrat

 
     
 

Okolnosti mě trochu donutily napsat pár řádků. Nejen my ale naši přátelé, známi, lidé kteří vůbec nejsou z oboru se shodují na jedné věci, obrovské „bum' terapeutů, léčitelů...
Pár rad, jak si vybrat dobře.
1. Hlavně se zaměřte na praxi a zkušenosti. Především zkušenosti jsou nosným pilířem. Když někdo něco dělá terapie - konzultace pár týdnů, či měsíců, to není odborník.
2. Pokud máte možnost, zeptejte se na danou osobu
3 Jestli vám někdo někoho doporučí, ale vám vnitřně nesedí, tak raději hledejte dál.
4. Pokud vám daný člověk řeší určité potíže a sami vidíte, že terapeut v dané oblasti „pokulhává', asi bych se nad tím minimálně zamyslela. Například chcete řešit váhu a vidíte na terapeutovi, že je sám obézní. Mohu jmenovat dál, chcete řešit prosperitu a sám terapeut žije tak, jak žije a ještě má dluhy. Je toho mnoho ze všech oblastí života, co mohu jmenovat. Člověk, ke kterému přijdete pro radu, MUSÍ být sám OK.
JDE SE O VÁS A VÁŠ ŽIVOT, CHTĚJTE PO TERAPEUTOVI, LÉČITELOVI NAPŘÍKLAD CERTIFIKÁT, ŽIVNOSTRNCKÝ LIST A ZAMĚŘTE SE NA DATUM ABSOLVOVÁNÍ ŠKOLENÍ, ČI VYSTAVENÍ ŽIVNOSTENSKÉHO LISTU.
JE JASNÉ, KDYŽ NĚKDO NĚCO DĚLÁ KRÁTKOU DOBU, ZÁKONITĚ NEMŮŽE MÍT TAKOVÉ ZKUŠENOSTI, TAK JAKO ČLOVĚK, KTERÝ SE V DANÉM OBORU POHYBUJE MNOHO LET.

Kurzy a semináře http://www.cestanadeje.cz/kurz-vstup.html

 
     
     
  Cesta naděje - facebook

 
     
  Potíže na ústupu  
 
Potíže na ústupu
 
     
Copyright © 2016 Cesta naděje - Pomáháme Vám měnit životy - MAPA WEBU WEBMASTER: ZMORWARE PRODUCTION (AS)
 

Nabídka kurzů a seminářů

 

Metody s nimiž pracujeme

 

Články

 

Kontakty

O nás

Fotogalerie

Webináře

Úvodní stránka

 
         
linka seda