Iva a Miloslav Bauerovi
Tel.: +420 602 186 740  Cesta naděje - facebook
 
 

SRT - Spiritual Response Therapy - individuální metoda

 
     
 

Spiritual Response Therapy
pro mě úžasná metoda, která mi změnila život. Iva (manželka) vždy praví Míla před SRT a po SRT. Měl jsem tu velkou čest studovat SRT u zakladatele metody pana Roberta Detzlera.
Pro lidi, kteří se zajímají o spiritualitu a konkrétně o metodu SRT, jistě jste si mnozí z Vás všimli, že vyšly knihy například Osvobození duše. Sice je tam pár tabulek, ale v žádném případě to není učebnice SRT. Proč o tom píši, jsou mezi námi tací, kteří si přečetli knihu a dělají terapie SRT nebo dokonce učí SRT. Zažil jsem několik případů, že byl člověk kdesi na „kyvadle“ a pak jsem měl dost práce to vše pročistit. Kyvadlo ani tabulky nejsou zárukou Spiritual Response Therapy. Zárukou jsou certifikovaní terapeuti a učitelé. Protože se metoda SRT stále vyvíjí, tito lidé mají stále fundované informace, protože absolvují doplňující školení.
Zdůrazňuji metoda SRT není o tabulkách, ale HLAVNĚ O NA NAPOJENÍ NA VYŠŠÍ JÁ. Pokud „zkoušíte“ SRT podle knihy, nic se ve vašem životě nemusí změnit. Pokud se domníváte, že se svépomocí SRT naučíte, obávám se, že to není nejlepší cesta. V žádné knize od Roberta Detzlera není návod, jak se napojit na Vyšší Já , nehledě na to, že kniha vyšla před několika lety. Protože se SRT stále vyvíjí, informace v knize jsou již zastaralé. Jestli máte knihu nebo si jí chcete koupit, obsah berte jako inspiraci a náhled do SRT.
Od roku 2005 jsem mezinárodně certifikovaným učitelem Spiritual Response Therapy, u každého člověka, který přijde na kurz pročistím od nejrůznějším bloků, aby měl čisté napojení na Vyšší Já. Tuto práci dělám vždy před začátkem každého kurzu. To je alfou a omegou SRT, nikoli tabulky a křišťálové kyvadlo. To jsou jen určité pomůcky, nikoli metoda SRT. Další důležitým faktem je naučit žáky správnému napojení na Vyšší Já a opětovná kontrola, protože napojení na Vyšší Já není stálé. Kontrola při práci s SRT je velmi důležitá.
Nechci samozřejmě nikoho ovlivňovat článkem, jen nabádám k opatrnosti.

Miloslav Bauer

Kurzy a semináře http://www.cestanadeje.cz/kurz-vstup.html

www.youtube.com/watch?v=tjjLdD9DxfQ

 
     
     
  Cesta naděje - facebook

 
     
  Zakladatel metody SRT Robert Detzler  
 
Zakladatel metody SRT Robert Detzler
 
     
   
 
 
     
Copyright © 2016 Cesta naděje - Pomáháme Vám měnit životy - MAPA WEBU WEBMASTER: ZMORWARE PRODUCTION (AS)
 

Nabídka kurzů a seminářů

 

Metody s nimiž pracujeme

 

Články

 

Kontakty

O nás

Fotogalerie

Webináře

Úvodní stránka

 
         
linka seda