Iva a Miloslav Bauerovi
Tel.: +420 602 186 740  Cesta naděje - facebook
 
 

Rozvoji osobnosti v praxi

 
     
 

Je třeba si uvědomit, že osobní rozvoj probíhá vždy na více úrovních. Například jedna z nich jsou osobní zkušenosti a prožitky, další jsou například semináře, osobní konzultace a podobně.

Raduj se ze změn
Raduj se ze změny zaměstnání, bydlení. Život je vzrušující, v přírodě se vždy vše vyvíjí nebo umírá, něco starého skončí, aby mohlo začít nové. Pro mnoho lidí je velkým rizikem změnit práci. Nenávidí svou práci nebo se netěší na kolektiv a stejně tam více, či méně let chodí. Místo toho aby se naladil a přitáhl si něco úžasného pro sebe, jen se točí na negativním kolotoči myšlenek a zkušeností. Pak se stane, že člověk je psychicky i fyzicky na dně. Pokud každý sám za sebe neudělá krok ke změně, nikdo jiný to za něj neudělá. No, možná bude „vyslyšen“ a vyhozen z práce. Místo toho aby se radoval, padá ještě více do deprese. „Proč zrovna já.' Vůbec si v tu chvíli neuvědomuje, že si to několik měsíců přál., vždyť se mu v práci nelíbilo. Z druhé strany, naopak špatnou a málo placenou práci, berte jako velkou motivaci, jak to změnit, abych měl dostatek a bavil se životem. Je to startovní čára třeba k vašemu podnikání. Otevřete svou intuici, naslouchejte sami sobě, vzdělávejte se. Když chcete v životě něco změnit, nemluvte o tom, ale běžte a dělejte to. Všichni jsme prožívali nepříjemné zkušenosti, ale když víte, co chcete, nic vás nezastaví. Dříve nebo později toho dosáhnete.
Krize nás posouvá
Do životní krize dostáváme sami sebe zbytečně. Když už se tak stane, měli bychom si z ní vzít zkušenosti, nové poznatky, a uvědomit si, že jsme se mnohému naučili. Pokud máte pocit, že se krize vleče, vy prožíváte jen negativní pocity, udělejte něco jinak. Odjeďte do přírody, běžte na masáž, meditujte, relaxujte... Začněte žít!!!!

Kurzy a semináře http://www.cestanadeje.cz/kurz-vstup.html

 
     
     
  Cesta naděje - facebook

 
     
  Inspirace v knihách  
 
Inspirace v knihách
 
     
  C.G. Jung  
 
C.G. Jung
 
     
Copyright © 2016 Cesta naděje - Pomáháme Vám měnit životy - MAPA WEBU WEBMASTER: ZMORWARE PRODUCTION (AS)
 

Nabídka kurzů a seminářů

 

Metody s nimiž pracujeme

 

Články

 

Kontakty

O nás

Fotogalerie

Webináře

Úvodní stránka

 
         
linka seda