Iva a Miloslav Bauerovi
Tel.: +420 602 186 740  Cesta naděje - facebook
 
 

Působení Wi-Fi i MP3 na organizmus

 
     
 

Dnes je WI-FI všude kolem, sice ji nevidíme, ale naše tělo ji vnímá.  
Již před lety upozorňovali vědci na působení WI-FI  v našem organismu.  V posledních letech jsou výzkumy alarmující, WI-FI  obzvláště u dětí negativně ovlivňuje mozek.  
V dnešní době mnoho poruch spánku, může souviset s vyzařováním vln telefonu i počítače hlavně, když jej máte v dosahu 1 metru od těla.  Nekvalitní spánek může způsobit stres, který následně oslabuje i fyzické tělo.
 Hlavně u dětí, má vyzařování negativní dopad, proč je tedy internet ve školách a dokonce ve školkách tolik propagován?  Chápu, že v některých hodinách je skvělou pomůckou, ale nerozumím tomu, proč se počítače využívají například při hudební výchově, místo toho, aby si děti zazpívaly a zahrály na jednoduché hudební nástroje.  
Wi-Fi dále ovlivňuje soustředěnost, může mít dopad na plodnost u mužů i žen, může ovlivňovat plod v těle matky, vyvolává srdeční zátěž.
Nyní k MP3, samozřejmě je to pro nás i média pohodlnější než například CD.  Zvuk (hudba, mluvené slovo), je na MP3 tak nahuštěno tak, že pro mozek vytváří negativní vlnění, nepříjemnou vibraci i když například posloucháme meditační hudbu.   
Co na závěr?  Samozřejmě, nemůžeme se odstěhovat do pralesa, ale můžeme co nejvíce toto nebezpečí eliminovat tím, že telefon před spaním úplně vypneme nebo necháme, co nejdál od ložnice, či dětského pokoje.  Určitě si z ložnice nedělejte kancelář s počítačem.  Učte děti, aby počítač a telefon byl nezbytný prostředek k rychlému zjištění informací a k efektivní komunikaci, nikoli životní styl.  Místo MP3 poslouchejte  CD, klasické desky nebo si sami zazpívejte.
Z alternativního hlediska jsou také různá doporučení, která můžete také aplikovat.  Od křišťálů po květ života.

Kurzy a semináře http://www.cestanadeje.cz/kurz-vstup.html

 
     
     
  Cesta naděje - facebook

 
     
  Radost z pohybu  
 
Radost z pohybu
 
     
Copyright © 2016 Cesta naděje - Pomáháme Vám měnit životy - MAPA WEBU WEBMASTER: ZMORWARE PRODUCTION (AS)
 

Nabídka kurzů a seminářů

 

Metody s nimiž pracujeme

 

Články

 

Kontakty

O nás

Fotogalerie

Webináře

Úvodní stránka

 
         
linka seda