Iva a Miloslav Bauerovi
Tel.: +420 602 186 740  Cesta naděje - facebook
 
 

Odpuštění

 
     
 

Rodiče pro nás dělají to nejlepší, co v danou chvíli umí, ale někdy je to pro dítě negativní. Málo kdy si uvědomí, že dítěti ublížili. Děti chtějí být milovány, jenže místo toho jim rodiče nevědomky připravují strastiplnou cestu stresu. Samozřejmě, učíme se ve školách na všech stupních vše možné i nemožné, ale jak správně vychovávat další generaci, o tom víme pramálo. Víte že, dítě do 6 let věku je nejvíce vystaveno traumatickým událostem. Dítě v tomto věku má jiný úhel pohledu na svět než dospělý člověk. Častý jev, s dítětem si rodiče nevědí rady, tak jej v prosinci vystraší čertem. Víte co se ve většině dětech odehrává? BOJ O ŽIVOT. Když dítě dospěje, na podvědomých úrovních má zakořeněno přesvědčení, že svět je zlý, nespravedlivý, že oni sami jsou hloupí, oškliví. Mají pokřivený pohled na sebe i na okolí.

Pokud jste rodičem a čtete tyto řádky, odpusŤte si, protože jste dělali to nejlepší, co jste uměli. Nastal čas změny, dítě se vychovává hlavně příkladem. Co děláme, jak se chováme. Když začnete vy rodiče pracovat na své sebehodnotě, sebelásce..., uvidíte i změny u svých dcer a synů.

To, co se stalo, je pryč. Odpusťme sobě, svým rodíčům (ať žijí, či nikoliv), odpouštějme svým dětem. Uvidíte, jak se Vám uleví.

 

Jeden ze způsobů odpuštění

1. V duchu pro sebe požádej dotyčnou osobu o odpuštění:“ (jméno) z celého svého srdce Tě žádám o odpuštění, ve všech rovinách, časech i prostorech.“

Opakujte to několikrát, až ucítíte změnu.

2. Odpusťte dotyčné osobě: „(jméno) z celého své Srdce Ti odpouštím vše, cos mi kdy udělal, ve všech rovinách, časech i prostorech!“

Tady setrvejte dlouho. Opakujte to do té chvíle, než ohledně dotyčné osoby neucítíte žádnou nenávist, zášť, smutek nebo cokoliv takového.

3. Odpuštění sobě

„Z celého srdce si odpouštím, ve všech rovinách, časech a prostorech!“

Kurzy a semináře http://www.cestanadeje.cz/kurz-vstup.html

 
     
     
  Cesta naděje - facebook

 
     
  Odpuštěním pro nové začátky  
 
Odpuštěním pro nové začátky
 
     
  Odpuštěním rozkveteš  
 
Odpuštěním rozkveteš
 
     
Copyright © 2016 Cesta naděje - Pomáháme Vám měnit životy - MAPA WEBU WEBMASTER: ZMORWARE PRODUCTION (AS)
 

Nabídka kurzů a seminářů

 

Metody s nimiž pracujeme

 

Články

 

Kontakty

O nás

Fotogalerie

Webináře

Úvodní stránka

 
         
linka seda