Iva a Miloslav Bauerovi
Tel.: +420 602 186 740  Cesta naděje - facebook
 
 

O kojeneckých masážích IAIM

 
     
 

Jsme miminka. Potřebujeme lásku a péči. Víme, že ty, mami, nám ji dáš. Víme, že tu pro nás jsi, tati. Vybrali jsme si vás, protože jsme věděli, že právě u vás najdeme srdečnou něhu a přirozenou lásku.
Slyšeli jste už o masáži kojenců? Jestli ne, řeknu vám, proč to tolik milujeme. Nejen že cítíme blízkost, doteky a bezpečí, cítíme hlavně jistotu a empatii. Díky přirozenému kontaktu se mezi námi nastolí naprosto plynulá komunikace beze slov.
Víš mami, ne vždy proběhne příchod na svět podle ideálních představ. Někdy si musíme zkrátka jisté věci prožít a odžít. Ale následná poporodní péče dokáže opravdu zázraky. Pokud tedy nebyl porod ideální, věř mami, že naše vzájemné doteky a společně strávené chvíle vše spraví. Je to tak, uvidíš…
A takové masáže, mami, nám miminkům mohou hodně pomoci i ze zdravotního hlediska, protože stimulují všechny systémy (trávicí, dýchací, nervový, krevní, imunitní, lymfatický, hormonální) a podporují psychomotorický vývoj. Naše pokožka bude jemná, svaly se budou naprosto spontánně rozvíjet a pokud nás trápí třeba zácpa, koliky, růstové bolesti nebo rostou zoubky, masáž je ideální cesta, jak to všechno v poklidu společně přečkat. Masáž nás krásně připraví na spánek. Po vzájemných dotecích budeme spát doslova „jako miminka“. A co znamenají kojenecké masáže pro tebe mami a tati? Pochopíte mě a já zase vás. Budeme v klidu, protože stres nebo poporodní deprese zkrátka vymizí. Budeme se vzájemně pozorovat a začneme si rozumět a ladit se na stejnou vlnu. Vzniká zkrátka přirozená empatie. Ale víte co hlavně? Budeme spolu!

http://www.kojenecke-masaze.cz/

 
     
     
  Cesta naděje - facebook

 
     
   
 
 
     
Copyright © 2016 Cesta naděje - Pomáháme Vám měnit životy - MAPA WEBU WEBMASTER: ZMORWARE PRODUCTION (AS)
 

Nabídka kurzů a seminářů

 

Metody s nimiž pracujeme

 

Články

 

Kontakty

O nás

Fotogalerie

Webináře

Úvodní stránka

 
         
linka seda