Iva a Miloslav Bauerovi
Tel.: +420 602 186 740  Cesta naděje - facebook

 

Kurz - MOJE - TVOJE PROSPERITA

 
     
 
Přihlásit se na kurz
  Telefonní kontakt pořadatele kurzu: 607 267 518
 
     
 

Často se ptáme sami sebe, proč jeden člověk žije šťastně v bohatství a blahobytu, jde od úspěchu k úspěchu, těší se obdivu i úctě ostatních. Druhý žije neúspěšně, je plný smutku, nejistoty, strachu, žije v chudobě.
Nedostatek hojnosti požírá sebeúctu a zvyšuje pochybnosti o sobě. Všichni jsme to alespoň čas od času pocítili. A nezdá se to být nespravedlivé či nevysvětlitelné?
Neděláme snad to nejlepší, co můžeme, abychom si vytvořili takový život, jaký si přejeme? Nejsme snad natolik zodpovědní, jak jen dokážeme být? Nedůvěřujeme snad něčemu vyššímu, že nám poskytne vše, co potřebujeme? Není to snad, že ti, co si to zaslouží mnohem méně, dostávají to nejlepší, zatímco se zdá, že my jsme ustrnuli na tom málu? Je nám odepíráno? Jsme trestáni? Nevšímá si VYŠŠÍ SPRAVEDLNOST touhy našeho srdce mít více? Co děláme špatně? Co jste zkazili? Kde děláte chybu? Kde můžete najít odpověď? Kdo je schopen na to odpovědět? Kde je ta zázračná moc?
Existuje jen jeden ČLOVĚK, který zná odpověď na tyto otázky - a to jste VY.
Ta odpověď je v našem podvědomí, v našem energetickém poli. Jsou to naše myšlenky, pocity, touhy a přání. Stačí se jich zmocnit a od toho okamžiku zažijete zázrak, to co si přejete, se začne realizovat. Naše vědomí, které komunikuje s vnějším světem, připravuje podmínky pro podvědomí, náš vnitřní svět. Jen člověk úspěšný a šťastný vždy ví, co konkrétně chce a čeho chce v životě dosáhnout a dosáhne toho. Jakmile zvládnete moc podvědomí, váš život se naplní trvale štěstím, radostí, láskou, zdravím a docílíte i trvalého úspěchu a bohatství.
Nyní nezbývá nic jiného, než se přihlásit a dozvědět se KOUZLO PROSPERITY a ÚSPĚCHU.


V CENĚ TOHOTO SEMINÁŘE JE OBĚD ZDARMA

Časový harmonogram: 10 - 17 hod.

Přihlásit se na kurz
Jméno:*
Příjmení:*
Telefon:*
E-mail:*
Ulice:*
Město:*
PSČ:*
Poznámka:
 Souhlasím s obchodními podmínkami
 
 
     
 
5.2.2022
 
 
Kolín
 
 
Cena: 2200 Kč,- Kč
 
     
 
PROSPERITA a ÚSPĚCH
 
     
   
 
 
     
  K úspěchu patří ODPOČINEK  
 
K úspěchu patří ODPOČINEK
 
     
Copyright © 2016 Cesta naděje - Pomáháme Vám měnit životy - MAPA WEBU WEBMASTER: ZMORWARE PRODUCTION (AS)
 

Nabídka kurzů a seminářů

 

Metody s nimiž pracujeme

 

Články

 

Kontakty

O nás

Fotogalerie

Úvodní stránka

 
         
linka seda