Iva a Miloslav Bauerovi
Tel.: +420 602 186 740  Cesta naděje - facebook
 
 

Kuriózní příběhy z praxe terapeuta a učitele SRT a SpR Miloslava Bauera

 
     
 

Kuriózní příběhy z praxe terapeuta a učitele SRT a SpR Miloslava Bauera

Málo který příběh z praxe mi zůstává v paměti, je toho tolik, ale přesto si na některé vzpomínám. Volal mi pán někdy z pohraničí, že se o mě dověděl, že umím plno věcí, jedna z nich je čistit domy, byty, pozemky od destruktivních energií a programů. Něco málo o spiritualitě věděl, tak mu přišlo jako poslední možnost očistit dům, který několik let prodávali. Dostali jej v dědictví, ale nechtěli tam jít bydlet. Něco se jim tam nezdálo. Podobné pocity zřejmě měli potencionální kupci. Mnoho lidí mělo o dům zájem, ale vždy z nějakého důvodu z prodeje sešlo. Když jsem použil metodu SRT, zjistil jsem, že než byl dům vůbec postaven, odehrávali se tam v dávné minulosti popravy.  Poslední negativní program byl nekompromisní odsun Němců z pohraničí. I jedna rodina v daném domě bydlela několik generací, v pohnuté době se museli bez ničeho sebrat a odejít. Díky tomu tam zůstaly energie smutku, zlosti, nenávisti a strachu. Vše zanechává energetickou stopu. Proto se někde cítíte dobře, jinde zvláštně.

Po očištění domu jej do 14 dnů prodali. Koupil jej hned první člověk, který do domu po očištění vstoupil. Náhoda? Na náhody nevěřím.

Ještě jeden příběh ohledně čištění bytu. Klientka mi volala (pracovali jsme na otěhotnění), že když přijeli z porodnice, synek neustále plakal. Bylo to již 14 dní a ve dne v noci pláč, ale jen doma. Zavolala, jestli se na něj podívám. První co mi přišlo očistit byt. Děťátko je velice vnímavé na negativní energie.  Druhý den po očištění bytu bylo vše v naprosté pohodě.

Když přistoupím k našemu příběhu. Náš dům jsem stavěl s láskou, vědomě jsem myslel, že je vše v pořádku, přesto jsem jednoho dne vzal kyvadlo a tabulky, světe div se, našel jsem tam toho dost. V té době jsme měli fenku knírače, když jsem čistil, její chování bylo velmi zvláštní, stála a dost dlouhou dobu zírala před sebe do jednoho místa. Po ukončení čištění to byla zase ona. Tím chci jen naznačit, může se Vám žít ve vašich bytech, domech dobře, ale přesto na Vás mohou působit energetické stopy z minulosti, které je dobré pročistit.

Kurzy a semináře http://www.cestanadeje.cz/kurz-vstup.html

 
     
     
  Cesta naděje - facebook

 
     
  Vše je energie  
 
Vše je energie
 
     
Copyright © 2016 Cesta naděje - Pomáháme Vám měnit životy - MAPA WEBU WEBMASTER: ZMORWARE PRODUCTION (AS)
 

Nabídka kurzů a seminářů

 

Metody s nimiž pracujeme

 

Články

 

Kontakty

O nás

Fotogalerie

Webináře

Úvodní stránka

 
         
linka seda