Iva a Miloslav Bauerovi
Tel.: +420 602 186 740  Cesta naděje - facebook
 
 

Indigové děti

 
     
 

Název Indigové děti není díky modré auře, jak se často uvádí, ale modrým spektrem prosvětlené DNA. Tento přístroj vyvinuli v anglických laboratořích, kde si test každý z nás může nechat udělat. Cena je okolo 180 000 Kč, protože je zapotřebí jednorázové pomůcky. Dále se Indigové děti liší genomem v krevním řečišti.
 
Z ezoterického pohledu nejvíce informací o Indigových dětech přinesla Evropanka, žijící od 11 let na Havaji u Aluházkého domorodého kmene. Tento kmen je stále napojen na 5 dimenzi.
 
V posledních letech se na planetě Zemi dějí velké změny. Právě Indigové děti jsou tady proto, aby my ostatní jsme pochopili důležitost těchto změn. Bohužel někdy samy Indigové děti jsou velice zmatené, často se cítí opuštěné, nepochopené, jako by byly z jiného světa.
 
K tomu, aby samy sobě porozuměly, bylo vytvořeno schéma 12 typů Indigových dětí. Indiciemi je: první výskyt, duchovní poslání, typologie, jednání, mentální, emoční a fyzický profil…
 
První Indigové děti se rodily již v 50 letech. V posledních letech se jich rodí stále více. Odhaduje se, že Indigové dětí činí více jak 20% populace.

Kurzy a semináře http://www.cestanadeje.cz/kurz-vstup.html

 
     
     
  Cesta naděje - facebook

 
     
  Indigové děti jsou tady proto, abychom pochopili důležitost změn  
 
Indigové děti jsou tady proto, abychom pochopili důležitost změn
 
     
Copyright © 2016 Cesta naděje - Pomáháme Vám měnit životy - MAPA WEBU WEBMASTER: ZMORWARE PRODUCTION (AS)
 

Nabídka kurzů a seminářů

 

Metody s nimiž pracujeme

 

Články

 

Kontakty

O nás

Fotogalerie

Webináře

Úvodní stránka

 
         
linka seda