Iva a Miloslav Bauerovi
Tel.: +420 602 186 740  Cesta naděje - facebook
 
 

ELEKTROSMOG, jak jej eliminovat

 
     
 

Technologické vymoženosti, nám usnadňují životy a šetří čas. V této poslední době jsou často nepostradatelným pomocníkem, abychom se mohli učit, kontaktovat se… Na druhou stranu přináší i negativa v podobě elektrosmogu.
Studie na lidech, kteří ve svém zaměstnání používali nejen počítače a mobilní telefony, prokázala, že tito lidé trpí zvýšenou podrážděností a únavou, bolestmi hlavy, poruchami srdečního rytmu, nízkým tlakem, nevolnostmi a poruchami spánku. Obecně byly tyto příznaky označeny jako „Mikrovlnný syndrom“(Bielski, 1994).
Elektrosmog je skoro všude kolem nás. I když jej nevidíme, neslyšíme ani necítíme.  Zdánlivé „nic“ nám však škodí, neberme jej na lehkou váhu. Narušuje DNA (velmi nebezpečné hlavně u dětí, kterým se díky růstu intenzivně dělí buňky a díky ELEKTROSMOGU mohou vznikat chyby) a u všech lidí ESM podporuje vznik rakoviny.
Kde symbol použít
Na elektrospotřebiče, mobily, wifi, vysílače pro internet, GPS navigace
Jak symbol použít
Buď jeho pozorováním, nebo nalepením na různé přístroje (mobil, počítač, mikrovlnná trouba, televizor…). Tento symbol snižuje zatížení elektrosmogu. Symbol znamená i ochranu na spirituální úrovni.
Elektrosmog je možné jednoduše a levně odrušit. K tomu nám poslouží samolepky(a), které je možné si opatřit. Víme KDE. Bauerovi

 
     
     
  Cesta naděje - facebook

 
     
Copyright © 2016 Cesta naděje - Pomáháme Vám měnit životy - MAPA WEBU WEBMASTER: ZMORWARE PRODUCTION (AS)
 

Nabídka kurzů a seminářů

 

Metody s nimiž pracujeme

 

Články

 

Kontakty

O nás

Fotogalerie

Webináře

Úvodní stránka

 
         
linka seda