Iva a Miloslav Bauerovi
Tel.: +420 602 186 740  Cesta naděje - facebook
 
 

Co Vám nabízíme

 
     
 

Osobní rozvoj a osobní růst je termín, který popisuje všechny pozitivní změny jako důsledek vnitřních procesů a vnějších vlivů.
Na trhu oblasti rozvoje osobnosti, jsme vyjímeční v tom, že jsme od 1983 manželé a osobnímu rozvoji se společně věnujeme od roku 1994. Také náš život zprvu nebyl procházka \'růžovou zahradou\'. Vzali jsme život \'do svých rukou\', od roku 1998 jsou naše životy úžasnější a nádhernější.
Z naších osobních zkušeností víme, že je důležitý komplexní systém, který trvale může zlepšit život. 15 let jsme procházeli zkušenostmi, která nás více, či méně posunuly k lepšímu životu všeobecně. Samozřejmě, u každého člověka osobní rozvoj probíhá trochu jink, všichni se ale určitě shodneme, že chceme být šťastní.
Jak uchopit štěstí, co je štěstí?
Mít v rovnováze čtyři kvadranty: zdraví, peníze, vztahy a čas pro sebe. Pokud má člověk tyto čtyři aspekty v rovnováze, MUSÍ být šťastný.
Když chce člověk uspět v osobním i pracovním životě a doposud to bylo jinak, je důležitý nový a jiný začátek. Každý člověk má v sobě obrovský potenciál, který někdy bohužel popřel díky systému výchovy rodičů, školy.
Prošli jsme dlouhou cestu rozvoje, naší náplní je nyní předat Vám všechny praktické i teoretické zkušenosti.
Hlavním cílem těchto stránek Cesty naděje je nalezení smyslu svého života, zvýšení inspirace a radosti, zlepšení zdraví, zlepšení vztahů k sobě i k okolí. Nedílnou součástí osobního rozvoje je i práce na zlepšení finanční hojnosti a práce s hybnou silou lidsta- sexualitou.
Nabízíme vzrušující cestu seberozvíjení, pomůžeme Vám postupně překonávat překážky za úspěchem a štěstím.
Iva a Miloslav Bauerovi

 
     
     
  Cesta naděje - facebook

 
     
   
 
 
     
Copyright © 2016 Cesta naděje - Pomáháme Vám měnit životy - MAPA WEBU WEBMASTER: ZMORWARE PRODUCTION (AS)
 

Nabídka kurzů a seminářů

 

Metody s nimiž pracujeme

 

Články

 

Kontakty

O nás

Fotogalerie

Webináře

Úvodní stránka

 
         
linka seda